New season, new flavours: discover your fall favourites now

  • New
  • EU Bio certification
  • Fairtrade certification
Limited Edition: Organic Marzipan Style Nut Butter Cups | 3 x 13gLimited Edition: Organic Marzipan Style Nut Butter Cups | 3 x 13g hover
Limited Edition: Organic Marzipan Style Nut Butter Cups | 3 x 13g
€2.50€64.10 per 1 kg
  • New
  • EU Bio certification
  • Fairtrade certification
Limited Edition: Organic Nut Butter Cups Pumpkin Spice | 3 x 13 gLimited Edition: Organic Nut Butter Cups Pumpkin Spice | 3 x 13 g hover
Limited Edition: Organic Nut Butter Cups Pumpkin Spice | 3 x 13 g
€2.50€64.10 per 1 kg
  • New
Fall Limited Edition: Organic Nut Butter Cups Set | 4 x 3 x 13 gFall Limited Edition: Organic Nut Butter Cups Set | 4 x 3 x 13 g hover
Fall Limited Edition: Organic Nut Butter Cups Set | 4 x 3 x 13 g
€9.00
  • New
  • EU Bio certification
  • Product note
Organic cinnamon & apple oat bar | 60gOrganic cinnamon & apple oat bar | 60g hover
5.0(1)
Organic cinnamon & apple oat bar | 60g
€2.00€33.33 per 1 kg
  • New
  • EU Bio certification
  • Product note
Organic sour cherry & chocolate oat bar | 60gOrganic sour cherry & chocolate oat bar | 60g hover
5.0(1)
Organic sour cherry & chocolate oat bar | 60g
€1.80€30.00 per 1 kg
  • New
  • EU Bio certification
  • Product note
Organic caramelised pecan and walnut cookie | 50gOrganic caramelised pecan and walnut cookie | 50g hover
4.2(5)
Organic caramelised pecan and walnut cookie | 50g
€1.80€36.00 per 1 kg
  • New
  • EU Bio certification
  • Product note
Organic coconut & sour cherry cookie | 50gOrganic coconut & sour cherry cookie | 50g hover
5.0(3)
Organic coconut & sour cherry cookie | 50g
€1.80€36.00 per 1 kg

Even more favourites for fall

  • New
  • EU Bio certification
  • Fairtrade certification
  • Product note
Organic dark choc and pistachio protein duo 2 x 20gOrganic dark choc and pistachio protein duo 2 x 20g hover
Organic dark choc and pistachio protein duo 2 x 20g
€2.50€62.50 per 1 kg
  • Product note
Apple & cinnamon mix with chocolate almonds and pecans 500gApple & cinnamon mix with chocolate almonds and pecans 500g hover
4.7(58)
Apple & cinnamon mix with chocolate almonds and pecans 500g
€12.50€25.00 per 1 kg
  • EU Bio certification
Organic almond butter with cinnamon and vanilla 500gOrganic almond butter with cinnamon and vanilla 500g hover
4.8(166)
Organic almond butter with cinnamon and vanilla 500g
€15.50€31.00 per 1 kg
Oat-based chai latte mix 500gOat-based chai latte mix 500g hover
4.5(129)
Oat-based chai latte mix 500g
€18.50€37.00 per 1 kg
Pumpkin spiced almond butter 500gPumpkin spiced almond butter 500g hover
4.7(87)
Pumpkin spiced almond butter 500g
€13.50€27.00 per 1 kg
Apple chips with cinnamon 500gApple chips with cinnamon 500g hover
4.8(99)
Apple chips with cinnamon 500g
€17.75€35.50 per 1 kg
Marzipan paste with 56% almond 1kgMarzipan paste with 56% almond 1kg hover
4.8(81)
Marzipan paste with 56% almond 1kg
€12.50
Canned pumpkin purée 425gCanned pumpkin purée 425g hover
4.7(442)
Canned pumpkin purée 425g
€3.25€7.65 per 1 kg
  • Product note
Salted caramel roasted peanuts 1kgSalted caramel roasted peanuts 1kg hover
4.8(235)
Salted caramel roasted peanuts 1kg
€13.00
  • EU Bio certification
Organic applesauce 700gOrganic applesauce 700g hover
4.9(352)
Organic applesauce 700g
€3.25€4.64 per 1 kg
  • Product note
Pecan nut pieces 1kgPecan nut pieces 1kg hover
4.9(430)
Pecan nut pieces 1kg
€25.50
  • EU Bio certification
Organic ginger and tangerine shot 200mlOrganic ginger and tangerine shot 200ml hover
4.6(194)
Organic ginger and tangerine shot 200ml
€3.75€18.75 per 1 litre
  • EU Bio certification
Organic Mizu matcha | 80gOrganic Mizu matcha | 80g hover
4.7(404)
Organic Mizu matcha | 80g
€19.50€243.75 per 1 kg
  • EU Bio certification
  • Product note
Dried sour cherries 1kgDried sour cherries 1kg hover
4.8(351)
Dried sour cherries 1kg
€23.50